Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/dworafrodyt/dworafrodyta.pl/:/home/klient.dhosting.pl/dworafrodyt/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php53/usr/share/php:/opt/alt/php54/usr/share/php:/opt/alt/php55/usr/share/php:/opt/alt/php56/usr/share/php:/opt/alt/php70/usr/share/php:/opt/alt/php71/usr/share/php:/opt/alt/php72/usr/share/php:/opt/alt/php73/usr/share/php:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php80/usr/share/php:/opt/alt/php81/usr/share/php:/opt/alt/php53/:/opt/alt/php54/:/opt/alt/php55/:/opt/alt/php56:/opt/alt/ph in /home/klient.dhosting.pl/dworafrodyt/dworafrodyta.pl/wp-content/plugins/wp-simple-firewall/src/lib/vendor/fernleafsystems/wordpress-services/src/Core/Fs.php on line 462
Witaj w Akademii Smart Wedding – Dwór Afrodyta | Luksusowa sala weselna pod Warszawą
  / Akademia Smart Wedding  / Witaj w Akademii Smart Wedding

Witaj w Akademii Smart Wedding

Witam Cię w Akademii Smart Wedding!

Organizując przyjęcia weselne niejednokrotnie spotykam się z ogromnym przerażeniem Par Młodych. Głównie jest ono spowodowane niewiedzą, brakiem pomysłu oraz lękiem przed opinią gości. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, dzień ślubu i wesele jest jedyny w swoim rodzaju i z pewnością chcesz aby to wydarzenie zapadło na długo w pamięci wszystkich osób zaproszonych. W Akademii Smart Wedding chcę podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, które zdobyłam podczas organizacji przyjęć weselnych. Znajdziesz tu odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania  tj.:

  • jak usadzić gości przy stole, aby nikt nie czuł się urażony
  • ile alkoholu zakupić na przyjęcie
  • jak sprawnie kontrolować budżet

I wiele innych niezbędnych tematów, które napotkasz podczas ślubnego maratonu. Zaprezentuję Ci najnowsze trendy i atrakcje weselne  i pomogę przygotować wyjątkowe wesele.
Zapraszam Cię w wyjątkową podróż do wymarzonego wesela z Akademią Smart Wedding!

Aleksandra Elcinto – CEO Dwór Afrodyta