Dwór Afrodyta**** - Niezwykłe miejsce na wesele

Sala weselna blisko Warszawy, gdzie szyjemy przyjęcia weselne na miarę

Jeśli cenisz sobie elegancję, doświadczenie i profesjonalizm – dobrze trafiłeś. Dwór Afrodyta**** to miejsce, które łączy wszystkie te elementy.

Nasi koordynatorzy lubią działać elastycznie i podchodzą indywidualnie do każdej realizacji. Służą wsparciem, dzieląc się swoim „know how”. Jesteśmy po to, aby spełnić Twoje marzenia zarówno o hucznym weselu do 200 osób jak również kameralnej uroczystości.
Niewielka odległość od Warszawy i otoczenie pięknych sosnowych lasów wpływają na dużą popularność obiektu oraz możliwość organizacji ślubu w plenerze w magicznej scenerii.

Zostań z nami na dłużej – znajdziesz u nas pokoje hotelowe, basenem oraz dużą strefą SPA idealną do zrelaksowania się po przyjęciu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dwór Afrodyta**** wesela w liczbach

130

ponad 130 zakochanych par młodych

80

ponad 80 tysięcy wyserwowanych dań weselnych

20

ponad 20 tysięcy roztańczonych butów

350

350m2 wymarzonego wesela

Co nas wyróżnia

Wyłączność obiektu

Gwarantujemy wyłączność przyjęcia weselnego

Pokoje hotelowe

Do dyspozycji Gości weselnych jest ponad 35 pokoi oraz apartament nowożeńców dla Pary Młodej

Parking

Parking na 63 auta gości weselnych

Klimatyzacja modułowa

Klimatyzacja modułowa znajduje się nie tylko na sali balowej, ale również w całym obiekcie Dwór Afrodyta. Klimatyzacja jest strefowa i można dopasować inna temperaturę chłodzenia nad parkietem a inną nad miejscami do siedzenia.

Ogród na wesele

Piękny ogród ze strefą chill-out z hamakami jest idealnym miejscem na ślub w plenerze. Prawdziwy HIT wszystkich Par Młodych.

Ślub w plenerze

Dwór Afrodyta**** informuje, iż otrzymał wsparcie finansowe z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach Tarczy Finansowej 2.0 dla mikro, małych i średnich firm. Więcej informacji na pfrsa.pl