/ Akademia Smart Wedding  / Kilka pomysłów na podziękowania dla rodziców
21-wspaniałe wesele-dwór afrodyta-radziejowice-elegancja sala na wesele-sala na wesele glamour-sala weselna warszawa

Kilka pomysłów na podziękowania dla rodziców

Nie ma żadnych wątpliwości, że warto pamiętać na przyjęciu weselnym o rodzicach. Podziękowania się im należą za trud który włożyli w Twoje wychowanie i opiekę. Jest to szczególny i bardzo wzruszający moment podczas trwania przyjęcia. Ważne jest aby zarówno rodzice jak i Para Młoda zapamiętali tę chwilę na długi czas i postarali się o to aby była wyjątkowa.

20-wspaniałe wesele-dwór afrodyta-radziejowice-elegancja sala na wesele-sala na wesele glamour-sala weselna warszawa

fot. fotoslomski.pl

Jeszcze do niedawna Pary Młode przemawiały oraz wręczały rodzicom bukiety kwiatów, kosze słodyczy, ramki na zdjęcia itp. Trendy się zmieniają i nowożeńcy coraz częściej myślą o oryginalnych prezentach takich jak np.: statuetki na najlepszą mamę i tatę, certyfikaty, medale. Wszystkie upominki zależą od gustu jak i  Twoich preferencji.

Jakie inne dary mogłyby być ciekawe? Co myślisz o albumie na zdjęcia? Najlepsze w nich jest to, że zawsze będą jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Mogło by się wydawać, że to mało oryginalny prezent ale  możesz być pewna, że ucieszy rodziców. Alternatywnym pomysłem jest zabranie rodziców w prawdziwą podróż razem z wami. Taka przygoda na pewno byłaby owocna dla zbudowania większych więzi z rodzicami i powrót do wspomnień z dzieciństwa i z lat wyjazdów rodzinnych. Warto wówczas zaplanować czas na wspólne spacery, gry, wycieczki lokalne.  Takie chwile będą na pewno bezcenne dla obu stron. Kolejnymi oryginalnymi propozycjami  może okazać się elektroniczna ramka na zdjęcia jak i drzewo genealogiczne. Przy pierwszym pomyśle powinnaś  pamiętać aby wgrać tam swoje zdjęcia. Załadowane do ramki fotografie mogą być wyświetlane pojedynczo lub w formie pokazu slajdów. Jest to prezent dla tych wszystkich, którzy nie boją się nowych technologii. Przy drzewie genealogicznym koniecznie pamiętaj aby zostawić miejsce dla następnych pokoleń. Na pewno taki dar zaskoczy pozytywnie i wzruszy rodziców. Takie drzewo może być ręcznie malowane a w szczególności należy podkreślić, że pięknie wygląda. Rodzice będą cieszyć się z upominku przez długie lata. W każdym momencie kiedy będą patrzeć na nie,  wspomnienia z najpiękniejszego dnia w twoim życiu powrócą. Jeśli jeszcze bardziej chciałabyś podkreślić osobisty charakter drzewa można dodać szarfę ze specjalną dedykacją.

Jednym z istotnych elementów podziękowania są spisane słowa podziękowań i symboliczne podarunki. W trakcie przyjęcia weselnego ciężko będzie Tobie zapamiętać wszystkie słowa przy przemowie, które miałaś zaplanowane. Warto jest więc wcześniej spisać je i wręczyć dodatkowo rodzicom razem z podarunkiem.

fot. Fotolia

Jeśli sentymentalne upominki nie przypadły Ci do gustu, polecam również różnego rodzaju prezenty rzeczowe. Zawsze znajdzie się coś co ucieszy mamę lub tatę. Warto jest dodać personalizację, która podniesie wartość przedmiotów. Do takich rzeczy należą: długopis, zestaw piśmienniczy, biżuteria, zegarek, karafka, lusterko, krawat dla taty, apaszka dla mamy, czekoladki z podziękowaniami.

 

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci w wyborze idealnego prezentu dla tak ważnych osób.

Autorem postu jest Paulina Pawłowska-Rusnak, koordynator przyjęć w Dworze Afrodyta****

fot. archiwum prywatne