/ Akademia Smart Wedding  / 5 pomysłów na niebanalny prezent świąteczny dla narzeczonego

5 pomysłów na niebanalny prezent świąteczny dla narzeczonego

Mamy już połowę grudnia, więc Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Zewsząd dochodzą dźwięki radosnych świątecznych piosenek, miasta błyszczą milionem lampek i kolorowych dekoracji, a ulice pokrył biały puch.  Tak, to będą wyjątkowe Święta, ponieważ ostatnie z panieńskim nazwiskiem 🙂 A tak na poważnie, nadchodzący rok to czas wielu decyzji, które zmienią Twoje życie. Rozpocznie się nowy rozdział. Święta i tradycja obdarowywania prezentami najbliższe osoby to idealna okazja do podsumowania narzeczeństwa lub zaplanowania wspólnej przyszłości.

A jak to zrobić? Poniżej znajdziesz kilka kreatywnych pomysłów na prezent dla Twojego przyszłego męża.

 1. Atlas Miłości
  Kup atlas Polski, Europy czy świata i oznacz na nim Wasze najważniejsze momenty. Pierwsze spotkanie, pierwszą randkę czy pocałunek. Atrakcyjnym będzie dodanie opisu miejsca czy sytuacji. Może towarzyszy mu ciekawa anegdota lub skojarzenia, które tylko wasza dwójka rozszyfruje? Z pewnością macie wiele wspólnych zdjęć z podróży, imprez czy wydarzeń, dodanie ich do atlasu uatrakcyjni go i przypomni pozytywne wspomnienia.
  Do ozdobienia atlasu możesz wykorzystać tematyczne naklejki:

 2. Kalendarz narzeczeństwa
  Niezależnie jak długo jesteście ze sobą, czy 10 lat czy 1 rok, każdy miesiąc przynosi jakieś wspomnienie. Co powiesz na zebranie tych wspomnień w formie kalendarza ściennego na 2019 rok? Wystarczy trochę poszperać w zdjęciach i pomysły same się pojawią. Okres zimowy to czas lepienia bałwana i wyjazdów na narty, wiosna to przecież majówka, wspólne grille, lato wakacje a jesień romantyczne spacery. Jestem pewna, że dokładnie pamiętasz miesiąc (dzień i godzinę :)) oświadczyn i nie omieszkasz o tym wspomnieć w kalendarzu.

 3. Sexy sesja
  Jeśli należysz do odważnych dziewczyn możesz pokusić się o burleskową, romantyczną sesję. Album z zdjęciami seksownej narzeczonej z pewnością powali na kolana Twojego wybranka. Co więcej będzie to pamiątka na lata, do której chętnie oboje będziecie wracać.


  fot. angel.pl

 4. Wspólna sesja
  Jeżeli wykonanie burleskowych zdjęć jest dla Ciebie zbyt krępujące zastanów się nad zorganizowaniem wspólnej sesji z narzeczonym. Możesz ją zamówić u fotografa, który zadba o Wasz reportaż podczas ślubu lub u nowego podwykonawcy. Wpisując w wyszukiwarce „sesja narzeczeńska” znajdziesz wiele fotografów, którzy specjalizują się w tego typu fotografii (https://fotoursus.pl/sesje-zdjeciowe/sesje-narzeczenskie-sesje-rocznicowe/)
  Zdjęcia z sesji mogą posłużyć nie tylko jako wyjątkowa pamiątka, ale również podczas tworzenia papeterii, dekoracji weselnych czy podziękowania dla rodziców (https://www.dworafrodyta.pl/akademia-smart-wedding/kilka-pomyslow-na-podziekowania-dla-rodzicow/)
 5. Mapa do wyklejania
  Jeśli oboje lubicie podróżować, sprawia Wam to ogromną frajdę i jest Waszym wyróżnikiem, taka mapa będzie idealnym prezentem. To idealna okazja do podsumowania, ile miejsc wspólnie zwiedziliście oraz planowania kolejnych podróży. Zwłaszcza poślubnej!

Wypisane powyżej pozycje to kreatywne i niebanalne pomysły na upominek. Fakt, wymagają więcej zaangażowania oraz pracy niż zakup tradycyjnego, świątecznego prezentu jednak wartość sentymentalna jest nieporównywalnie większa. A przecież obdarowujesz swojego ukochanego, więc czy nie warto trochę się postarać, aby zapamiętał ten podarunek na długo?

Wesołych Świąt 🙂